eCommerce show, czyli ludzie i inspirujące miejsca w sieci.

22 października 2021
865
Osłony

Internet stał się alternatywnym światem, gdzie granice wytycza potrzeba posiadania. Czyli jeżeli AI dowie się, że czegoś poszukujesz i jesteś w stanie za to zapłacić, na pewno tam trafisz. Generalnie taki labirynt sieci powoduje też to, że czasem w pewne miejsca trafiasz całkowicie przypadkiem – i albo się tam zadomowisz i znajdziesz coś dla siebie, albo nigdy nie wrócisz. 

W toku walki o komercjalizację systemu Warranticon – otworzyła się perspektywa rozwoju aplikacji w kierunku eCommerce. Kierunek generalnie bardzo ciekawy i coraz bardziej popularny, bo sprzedaż w sieci stała się już poważną konkurencją sprzedaży stacjonarnej. W ten sposób poznałem butik, który zupełnie nie wpisywał się w moje osobiste zainteresowania, a okazał się być miejscem, które stało się dla mnie dużą inspiracją. 

Butik Hollywood Dream prowadzony przez trójkę właścicieli, którzy stanowią bardzo uzupełniający się tandem, osiąga sukces i zasięg, którego można pozazdrościć. Osoby, które po bliższym zapoznaniu mają talenty, dzięki którym w małej miejscowości powstaje prężne lokalne przedsiębiorstwo, a jego produkty zaczynają trafiać nie tylko do polskich klientów, ale także poza granice naszego kraju.

Szybki wzrost biznesu spowodował, że firma potrzebowała pomocy i mam przyjemność lub może nawet wyjątkową szansę, uposażyć butik w narzędzia, dzięki którym wzrost powinien uzyskiwać wymiar wykładniczy. Taka współpraca staje się szybko potężnym źródłem doświadczeń i wiedzy o problemach i sposobach ich rozwiązywania. Dlatego, gdy udaje mi się taki problem namierzyć i wskazać dobre rozwiązanie, które za jednym razem rozwiązuje kilka innych problemów, mam ogromną satysfakcję. 

Tylko dlatego, że wiem jak dużo pracy i zaangażowania wkładają w ten biznes właściciele, szanuję to co robią i towar jaki sprzedają. Zobaczyłem, jak szybko i jak potężny zasięg można uzyskać za pośrednictwem portalu sprzedażowego, gdzie z produktem identyfikuje się właścicielka – której wizerunek jest częścią sprzedawanego produktu. Wyrazisty charakter jednej właścicielki, świetne wyczucie i umiejętność kierowania ludźmi drugiej właścicielki, zwieńczony zaradnością i wytrwałością trzeciego właściciela – to recepta na rewelacyjnie działający biznes. Sprawdźcie sami – www.hollywooddream.pl – polecam nie tylko zobaczyć serwis online, ale także zamówić coś co wpadnie Wam w oko.

Zespół to synergia, która ma potężne możliwości – gdy składa się z wzajemnie uzupełniających się jednostek. – to dla mnie szczególnie pasjonujący wątek, bo zagadnienie pracy zespołów kreatywnych było moim tematem pracy magisterskiej już kilkanaście lat temu, a teraz utwierdzam się w przekonaniu, że wnioski z tamtego czasu wcale się nie zdezaktualizowały.

Komentowanie niedostępne.