Zawołaj mnie …

Powstaje ogromna społeczność ludzi opowiadających o sukcesach i osiągnięciach – bo jak domniemuję – jest to teraz chwytliwe. pajek.info – jest domeną, którą mam już dłuższy czas i zwykle nic tu konkretnego nie pokazywałem. Jednak po przesłuchaniu kilkunastu – w sumie całkiem mądrych podcastów oraz po aktywnym uczestnictwie w społeczności LinkedIn, uznałem, że to może dobry moment, aby opowiedzieć coś o moich doświadczeniach.

Gdzieś za kilka lat, może mój syn i córeczka będą mogli przeczytać o tym, jak pracował ich tata – bo generalnie trzylatka, czy nawet ośmiolatek – słysząc odpowiedź na pytanie, co robisz w pracy, tato? – odpowiedź, jestem managerem – zupełnie nie satysfakcjonuje. Mówię więc, że pracuję w informatyce i organizuję innym zadania lub narzędzia do pracy. „Synek: ale ciągle robisz jakieś filmy, czyli jesteś youtuberem? bo ja chcę być – takim youtuberem.”

Youtube – znam i szanuję. Filmy kręcę i montuję, jednak nie maniakalnie. Promuję to co robię w biznesie, a czasem to co prywatnie. Jednak tylko dlatego, że sprawia mi to przyjemność – i pozwala czasem wrócić wspomnieniami do ciekawych momentów. Generalnie sporo programuję – bo to też dla mnie przyjemność więc zapraszam do krótkiej lektury w temacie.

So let’s make something awesome together.

… to hasło, które było w szablonie WordPress’a – zostawiam – bo w zasadzie jest odpowiedzią na pytanie – po co jest ta strona i czym jest dla Ciebie – osoby która to czyta.

Zapraszam do współtworzenia fajnych technologii.

Social: Linkedin.
Adres: PL. Warszawa
E-mail: ap@pajek.info
NIP: PL 5311547536
REGON: 525189873