hello Laurens!

6 maja 2023
743
Osłony

11 lipca 2021 listopada opublikowałem pierwszy wpis na tym blogu w którym pojawiła się wzmianka o moich serdecznych kolegach ze studiów. Minęły dwa lata i znowu będzie wzmianka 😊 bo ludzkie drogi czasem schodzą się w bardzo „fajny” sposób.

Moja historia z Ediko powoli się kończy. Po 14-stu latach żegnam się ze strukturami grupy MCX i dołączam do niezwykłej firmy – którą ponad 10 lat temu stworzył Jan Biłyk, człowiek, którego zawsze ceniłem za wyjątkowo kreatywne podejście do tworzenia marki. Laurens Coster – to od kiedy pamiętam – „oczko w głowie Janka” i było mi niezwykle miło, gdy zaproponował mi dołączenie do zespołu świetnych ludzi z wyjątkowo świeżym i ambitnym podejściem to biznesu.

„Laurensi” mają już na swojej drodze całą masę sukcesów w analityce danych branży retail, czy e-commerce, wspierając takie marki jak Hebe, Empik czy Kompania Piwowarska, w pozyskiwaniu wiedzy z danych o klientach. O wielu case studies dowiadywałem się od Janka z LinkedIn lub podczas naszych wspólnych wydziałowych spotkań i od zawsze mu kibicowałem, a teraz będę miał możliwość wspólnie z Janem popracować nad wzrostem skali działań Laurensów.

Pamiętam jak jeszcze za czasów studiów podejmowaliśmy wspólne działania, które wydawały się nie do zrealizowania, te mikro projekty pokazywały, że czasem właściwie dobrani ludzie potrafią zrobić coś wbrew sytuacji – gdy ktoś mówił, że to niemożliwe, robiliśmy – i było możliwe. Już wtedy, gdy kończyliśmy swój akademicki etap życia, miałem taką myśl, że świetnie by było kiedyś do takiego zespołu wrócić i wygląda na to, że teraz tak się będzie działo.

Serdecznie zapraszam do odkrywania świata „Laurensów” na laurenscoster.com i oczywiście do wspólnych projektów realizowanych w myśl wykorzystywania danych, z których należy czerpać jak najwięcej wiedzy, do lepszego zarządzania biznesem – nie tylko w retail!

Komentowanie niedostępne.